Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Aksi belirtilmediği takdirde, internet sitemizde yayınlanan bütün metinler, resimler ve diğer işlerin telif hakkı Vdf’ye aittir ve Vdf’nin tüm hakları saklıdır. Bu sitede yayınlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve bu kanunla ilgili ilgili tüm yasal düzenlemeler kapsamında telif altındadır. Hiçbir öge ticari amaç için kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayınlanamaz. Aksine davrananlar hakkında ilgili mevzuat hükümleri kapsamında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Bu sitede yayınlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler ve araç üstündeki model yazıları, 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Logolar hiçbir şekilde kopyalanamaz ve kullanılamazlar. Aksine davrananlar hakkında ilgili mevzuat hükümleri kapsamında gerekli yasal işlemler başlatılacaktır.

Vdf internet sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı/ziyaretçi/müşteri yukarıda açıklanan bilgileri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Vdf internet sitesinde yer alan her türlü metin, görsel, tablo ve grafiklerin bu konularda hizmet alınan üçüncü kişi kuruluşlardan temin edilmiş olması halinde içeriklerin doğruluğu tarafımızca garanti edilmemektedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan içeriklerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Vdf sorumlu tutulamaz.